Basit Sağlık Hizmetleri

Basit sağlık hizmetleri, yaşlı bireylerin sağlık ihtiyaçlarının bir kısmını karşılayan ve yaşamlarını kolaylaştıran hizmetlerdir. Yaşlı bireyler, yaşa bağlı olarak birçok sağlık sorunuyla karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle, yaşlılar için basit sağlık hizmetleri, yaşlı bireylerin sağlık sorunlarına erken müdahale ederek, sağlık sorunlarının önlenmesine ve yaşam kalitelerinin artırılmasına yardımcı olabilir.

Basit Sağlık Hizmetleri

Basit sağlık hizmetleri kapsamında İlgilen olarak sağlamış olduğumuz hizmetler:

  • Hayati bulgu takibi (nabız-tansiyon-ateş ölçümü-solunum ölçümü, pansuman,ilaç takibi, genel sağlık durumu takibi)
  • Yatalak bakım hizmeti

İlgilen olarak sağlamış olduğumuz bakım hizmetlerini dilediğiniz zaman aralığına yaymak tamamen sizin isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda sağlanmaktadır. Bakım hizmetlerini saatlik bakım, yatılı refakat hizmeti, tam zamanlı yaşlı bakımı olmak üzere ihtiyacınıza yönelik seçim yapmanız mümkündür, uzman kadromuz 7/24 hizmet vermektedir.

Basit sağlık hizmetleri, yaşlı bireylerin sağlık ihtiyaçlarına erken müdahale etmek, yaşamlarını kolaylaştırmak ve yaşam kalitelerini artırmak için önemlidir. Bu hizmetler, yaşlı bireyler için evde bakım sağlar. Yaşlı bakımı ve sağlık hizmetleri, yaşlı bireylerin sağlık ve refahlarını korumak ve yaşamlarının son yıllarını mümkün olan en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak için çok önemlidir.

Yaşlı bakım hizmetleri alanında eğitim almış bakım personeli tarafından sunulur. Bu personeller empati yapabilme yeteneği yüksek, güvenilir, dikkatli ve özenli, iletişim becerisi yüksek aynı zamanda fiziksel dayanıklılığı yüksek, pozitif bir tutuma sahip, uyumlu özelliklere sahip olduklarını mülakatlarda kanıtlamış profesyonel kişilerdir. Bu hizmetler, yaşlı kişilerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olur.