Bakım Hizmetleri

Yaşlı bakım hizmetleri, yaşlı kişilerin günlük bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak, sağlık durumlarını takip etmek ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için tam zamanlı, yarı zamanlı ve saatlik olarak sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler, yaşlı kişilerin evlerinde sunulur.

Bakım Hizmetleri

İlgilen, sizin ya da yakınınızın hayatını kolaylaştırmak için her türlü bakım ihtiyacınızda yanınızdadır. Müşterimizin kişisel temizliğinden;

  • Tırnak bakım
  • Tuvalet-banyo desteği
  • Alt bakımı
  • Tüy alma
  • Giyinme soyunma desteği

gibi geniş yelpazede her türlü bakım hizmeti profesyonel bir anlayışla sağlanmaktadır.

İlgilen olarak sağlamış olduğumuz bakım hizmetlerini dilediğiniz zaman aralığına yaymak tamamen sizin isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda sağlanmaktadır. Bakım hizmetlerini saatlik bakım, yatılı refakat hizmeti, tam zamanlı yaşlı bakımı olmak üzere ihtiyacınıza yönelik seçim yapmanız mümkündür, uzman kadromuz 7/24 hizmet vermektedir.

Evde bakım hizmetini; günlük yaşam aktivitelerinde desteğe ihtiyaç duyan yaşlılar ve engelli yaşlılar, hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, kalp rahatsızlıkları, kanser, alzheimer, şeker veya yüksek tansiyon gibi kronik hastalıkları olan kişiler, yatalak yaşlılar ve oksijen tüpü kullanan hastalar gibi çeşitli cihazlara ihtiyaç duyan yaşlılara yönelik saatlik bakım hizmetleri alabilirler.

Yaşlı bakım hizmetleri alanında eğitim almış bakım personeli tarafından sunulur. Bu personeller empati yapabilme yeteneği yüksek, güvenilir, dikkatli ve özenli, iletişim becerisi yüksek aynı zamanda fiziksel dayanıklılığı yüksek, pozitif bir tutuma sahip, uyumlu özelliklere sahip olduklarını mülakatlarda kanıtlamış profesyonel kişilerdir. Bu hizmetler, yaşlı kişilerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olur ve aynı zamanda aileleri de bu süreçte destekler.